Webové stránky Josef Trakal

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2022

Josef Trakal je interiérový designer a navrhování je jeho životním posláním. Svému snu se věnuje už od roku 2005, kdy ho do světa designu přivedlo studium na Střední škole tvorby a designu nábytku v Liberci. Spolupracuje s architektonickými a projekčními kancelářemi, grafickými studii, s řemesly, které jsou při realizacích nutností a samozřejmě se svými zákazníky, kterým již řadu let plní přání a navrhuje interiéry ušité na míru.

„Design není pro vyvolené,
ale pro všechny, kteří chtějí
žít v krásném prostředí.“

MgA. Josef Trakal

Designer Josef Trakal se na agenturu maveb. obrátil v době, kdy potřeboval provést rozsáhlý redesign svých webových stránek, které provozoval na redakčním systému WordPress. Cílem redesignu byla rozsáhlá změna designu samotného webu a také větší svoboda při vkládání nových projektů, článků, referencí. Redakční systém WordPress mu byl známý stejně jako nám, proto si po rozsáhlém redesignu nemusel zvykat na jiné prostředí, což rád uvítal.

V rámci redesignu jsme od klienta měli k dispozici jeho jasnou představu. Vše si připravil, takže na naše webotvůrce zbyla jen práce samotného kódování, optimalizace a finálního nastavení webu. Při redesignu jsme také mysleli na zabezpečení a optimalizaci již hotového obsahu z původního webu. Administraci jsme se snažili maximálně zjednodušit a klient ji tak od spuštění webu zvládá zcela sám bez naší pomoci. Publikování článků, referencí i aktualizace jsou pro něj hračka.

Při předání každého webového projektu se vždy snažíme klientům nabídnout správu webu, protože víme, že pravidelné aktualizace a dohled nad provozem jsou potřeba. V případě Josefa Trakala jsme si však ověřili, že základní obsluhu i údržbu webu mohou zručnější klienti zvládnout sami bez naší pomoci.

Internetové stránky joseftrakal.cz jsou vizitkou a přehlídkou práce designéra. Dozvíte se nejen o nových projektech, ale také o aktuálních trendech. Pokud hledáte inspiraci pro váš dům či byt, určitě mrkněte a kdo ví, třeba i vy můžete využít jedné ze služeb interiérového designera.

„Agenturu maveb. maximálně doporučuji. Vždy je o mě velmi dobře postaráno. Web mám neustále aktuální a když je potřeba cokoli upravit, tak se vždy stane velmi rychle a k mé spokojenosti.“

Josef Trakal – klient agentury maveb
Josef Trakal
Interiérový designer JTdesign
Domovská stránka webu joseftrakal.cz
Domovská stránka webu joseftrakal.cz
Domovská stránka webu joseftrakal.cz
screen webu joseftrakal.cz

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma