Webové stránky Rutkovsky

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2018

Láska k řemeslu rodinu Rutkovských provází již po generace. Vše začalo okolo roku 1900, kdy pradědeček František Rutkovský zakoupil tehdy v Koberovech na Železnobrodsku budovu, čímž se přiblížil svému snu, vlastnímu podnikání. Tento sen se o pár let později stal skutečností a vznikla firma zabývající se výrobou šperků z mosazi a chromu. Plynulo mnoho let a díky velkému odhodlání a lásce k řemeslu se podařilo v roce 2007 spustit první mačkací stroj na korálky, které z Koberov putují téměř do celého světa, od Japonska až po Spojené státy americké.

Klient o nové webové prezentaci měl jasnou představu. Online katalog všech produktů s informacemi o ceně a skladovém hospodářství k zobrazení a objednání pouze pro schválené přihlášené partnery. Vše automaticky synchronizované s účetním programem Pohoda, bez nutnosti další editace v rámci rozhraní redakčního systému WordPress. Pro mavebáky velká výzva!

Návrh webových stránek připravilo naše grafické studio, které po schválení klientem začalo připravovat pracovní verzi na redakčním systému WordPress. Online katalog je postaven na platformě Woocommerce a synchronizaci produktů jsme vyřešili pomocí externího řešení. Z webu dále řešíme generování feedu obsahující konkrétní informace o produktech, cenách či EAN kódech, díky kterému je možné zrcadlení produktů na prezentace dalších partnerů.

V rámci tohoto projektu jsme se hodně naučili. Synchronizovat jednou denně přes 15 tis. produktů byl pro nás celkem oříšek. Od spuštění webových stránek však web neustále rozvíjíme a nově na webu přibyl například hlídací pes, upravená registrační stránka nebo také feed, pomocí kterého odběratelé mohou zrcadlit nabídku produktů na svých webech. Máte rádi korálky? Určitě se podívejte na širokou a neustále se měnící nabídku produktů 😁

„Naše spolupráce s firmou Maveb Media je jedním slovem skvělá. Jsme moc rádi, že jsme jim před 4 lety svěřili tvorbu našeho nového webu a online shopu na prodej českých skleněných korálků. Nejvíce si ceníme vstřícné komunikace a snahy rychle vyřešit aktuální problém. Naše požadavky jsou mnohdy velmi nestandardní, jelikož nemáme tak úplně běžný prodejní e-shop. O to více si vážíme vzájemné spolupráce, profesionality a ochoty udělat pro nás vždy maximum. Velké díky a nelze jinak, než firmu Maveb Media doporučit všemi deseti!“

Lukáš Rutkovský portrét
Lukáš Rutkovský
Obchodní ředitel
Rutkovsky.com – webové stránky
2018-rutkovsky-webove-stranky-1000×800
Rutkovsky.com – Webové stránky, náhled

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma