Webové stránky Schody Bystrý

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Jak asi musí být složité pořídit si schodiště? Firma Trybys Jaroslava Bystrého ukazuje, jak jednoduché, rychlé i dostupné to může být. Specializují se především na schodiště ze smrkového dřeva, ale i z tvrdších materiálů, jakými jsou jasan či dub. Od jednoduchých až po designově přizpůsobených představám zákazníka.

Nový web schodybystry.cz se měl lišit od webu se smrkovými schodišti především širší nabídkou. K tomu bylo na webu zapotřebí vybudovat jednotlivé podstránky se všemi typy nabízených schodišť a to pro každý druh dřeva. Na každé takové stránce je ze všeho nejdůležitější poptávkový formulář, na základě kterého klient tvoří zákazníkům cenové kalkulace a v minulosti se již osvědčil. Na webu také nesměly chybět ukázkové reference a hodnocení zákazníků.

Protože jsme panu Bystrému na začátku naší spolupráce pomáhali s vizuální identitou, nebylo naším úkolem v tomto případě vymýšlet nový design, jen provést další úpravy ke zlepšení čitelnosti informací a zvýšení přehlednosti, s ohledem na složitější strukturu webu.

V rámci projektu webových stránek schodybystry.cz bylo potřeba klást velký důraz na jednoduchost celé poptávky, kterou by měl zvládnout vyplnit úplně každý. Z pohledu zákazníka jednoduché zadání parametrů jeho schodiště a pro klienta přehledný výstup v e-mailu, podle kterého se vytváří kalkulace a eliminují se jakékoli chyby. Jak celý web dopadl můžete ohodnotit sami.

Nový responzivní web schodybystry.cz main
2022-tvorba-webu-schody-bystry-maveb
Screen nového responzivního webu schodybystry.cz

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma