Webové stránky Thermia

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík, Michaela Gajdošová
Rok: 2022

Švédská společnost Thermia je výrobcem kvalitních tepelných čerpadel, jejichž výrobou a vývojem se intenzivně zabývá již od roku 1973, díky čemuž se stala světově uznávaným expertem v oblasti geotermální energie. V Česku a na Slovensku je zastoupena společností IVAR CS, se kterou spolupracujeme na více online projektech. Za zmínku určitě stojí internetové stránky IVARTRIO, které se věnují podlahovému vytápění nebo sociální sítě, o které již řadu let pečujeme a pravidelně spravujeme.

Omezené možnosti aktualizace starého webu, přidání nových produktů včetně jejich rozdělení do kategorií a především vzhled. Hlavní důvody, které klienta přivedli k rozhodnutí, vypsat výběrové řízení pro nové řešení webových stránek. Náš grafický návrh řešení webových stránek uspěl a spolupráce na novém projektu mohla začít. Vzhled stránek měl odrážet skandinávský design, jednoduchost a spolehlivost tepelných čerpadel Thermia. Zároveň bylo potřeba jednoduše přidávat a aktualizovat obsah, který lze různě propojovat napříč jednotlivými stránkami a produkty. Zadání se během spolupráce na projektu ještě rozšířilo o velkou řadu požadavků, které se nám podařilo při tvorbě webu splnit a novou verzi webu spustit v dohodnutém termínu.

Použití redakčního systému WordPress, umožňuje snadnou správu a jednoduché přidávání nových produktů a obsahu. Webovou prezentaci jsme uspořádali do několika stěžejních sekcí: produkty, reference, články a sekce pro stávající zákazníky, které mají návštěvníka seznámit s technologií tepelných čerpadel, jejich výhodami a pomoci mu s výběrem vhodného produktu.

Web tepelna-cerpadla-thermia.cz poskytuje návštěvníkům všechny potřebné informace. Prezentuje kompletní nabídku se všemi potřebnými dokumenty, jako například návody či technické listy ke stažení. Samozřejmostí je plná optimalizace webu pro mobilní zařízení. Pokud i vy přemýšlíte nad pořízením tepelného čerpadla, určitě se podívejte na produkty společnosti Thermia.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma