Webové stránky Alfavaria zaměřené na vestavby do aut

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík
Rok: 2022

Společnost Alfavaria byla založena v roce 1996 a od té doby se věnuje hlavně prodeji a servisu profesionálního nářadí, které dodává do výroby, profesionálních dílen a řemeslníkům. Od svého vzniku však nezůstala jen u nářadí, zaměřila se také na zakázkové vestavby, pojízdné dílny a další dílčí úpravy vozidel, které ocení nejen montážní firmy, ale například i hasiči, policisté, vojáci či hobby uživatelé.

Klient měl k vestavbám vytvořený jednoduchý web, který ale bylo potřeba zpřehlednit, výrazně rozšířit a především provést optimalizaci, aby odpovídal nové vizuální identitě hlavního webu alfavaria.cz. Hlavními požadavky bylo vytvoření jednotlivých podstránek k produktům a službám s možností publikovat nové reference a články. Celý web bylo také potřeba mít přeložen do anglického jazyka.

Širokou nabídku vestaveb, pojízdných dílen, výsuvných plat a dalších dílčích úprav rozšiřující úložný prostor bylo potřeba rozumně roztřídit a odprezentovat. Díky kvalitním podkladům i referencím jsme jednotlivé části webu propojili a pomocí obrázkového menu návštěvníky vizuálně seznámili s širokou nabídkou produktů a služeb.

Webové stránky, jako všechny naše ostatní webové projekty, jsou postaveny na redakčním systému WordPress, který klientovi umožňuje provést jakékoli úpravy bez nutnosti naší pomoci. Vložit tak nový článek nebo referenci je opravdu hračka. Mezi hlavní výhody redakčního systému WordPress je jeho bezplatné používání a intuitivní české prostředí.

Výsledkem naší práce je nový a přehledný web s velkým množstvím informací uspořádaných tak, aby byly pro návštěvníka vždy jednoduše dohledatelné. Na webu najdete řadu zajímavých referencí, které je možné třídit. Celý web bezproblémově běží také díky našemu serveru, který je neustále pod kontrolou a naši klienti vědí, že se o své webové prezentace nemusí obávat.

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma