Lukáš Trnka, internetové stránky realitního makléře

Rok: 2019
Tým: Marek Kotrouš

Ceny nemovitostí letí raketově nahoru a pokud zvažujete koupit nebo prodat, jedno je jisté… potřebujete makléře, na kterého je spolehnutí. Realitní makléř společnosti RE/MAX G8 Reality, Lukáš Trnka, se profesi věnuje již od roku 2007 a má za sebou stovky úspěšných transakcí. Pokud jste z okolí Děčína, může pan Trnka pomoci třeba i Vám 🙃 Více o naší nabídce pro realitní makléře 👉 internetové stránky pro makléře.

V rámci naší spolupráce s realitní společností RE/MAX G8 vznikla šablona responzivního a editovatelného webu na redakčním systému WordPress určená pro realitní makléře, jehož obsluhu zvládne naprosto každý. Nabídky využil i pan Trnka, který dodal potřebné podklady, bez kterých se žádná šablona neobejde a my se mohli pustit do práce.

Jednotná vizuální komunikace značky, přehledný a responzivní web, zajímavé informace. To je vizitka, která by dnes již měla být standardem, pokud je třeba se prezentovat online. My si toho jsme dobře vědomi a proto šablonu pro realitní makléře neustále rozvíjíme. Pokud jste i vy realitní makléř, určitě se podívejte na naší nabídku 👉 internetové stránky pro makléře.

S panem Trnkou spolupracujeme již delší dobu. Jsme rádi, že jsme k sobě našli cestu a věříme, že internetové stránky plní svou úlohu na 100 %. Přejeme mnoho spokojených klientů 🙂

„Milá spolupráce při tvorbě nových webových stránek. Vždy rychlá reakce a přináší i nové nápady, jak samotnou věc vylepšit.

Lukáš Trnka portrét
Lukáš Trnka
Realitní makléř RE/MAX G8 Reality

Podobné projekty

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš – jeden ze zakladatelů mavebu. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem pro klienty vytvořil stovky gigabajtů dat, které pomohly na jejich cestě k lepší vizuální komunikaci.

Domluv si se mnou schůzku, během které společně probereme možnosti,
kde by právě tobě mohla spolupráce s naším grafickým studiem pomoci.