Webové stránky pro uchazeče Technické univerzity v Liberci

Tým: Marek Kotrouš
Rok: 2021

Technickou univerzitu z Liberce netřeba představovat. Její historie sahá až k roku 1953, kdy byla založena jako Vysoká škola strojní, jejíž cílem bylo připravovat vysokoškolsky vzdělané odborníky pro průmysl na severu Čech. Univerzita je jedinou vysokou školou v Libereckém kraji a každý rok má řadu absolventů nejen technického zaměření. Více o univerzitě se dozvíte na www.tul.cz

Díky pandemii koronaviru a neustále se měnícím pravidlům hromadných akcí nás Technická univerzita oslovila, zda bychom pomohli s tvorbou jednoduchého informačního webu pro budoucí studenty a pro informace k blížícímu se dni otevřených dveří. Na celý projekt jsme měli řádově dny, nicméně spolupráce s univerzitou pro nás byla ctí i výzvou a projekt jsme si tak vzali pod naše agenturní křídla.

Při tvorbě webu jsme vycházeli ze současného grafického manuálu univerzity. Cílem webu bylo odprezentovat den otevřených dveří a budoucím studentům představit jednotlivé fakulty spolu s hlavními výhodami univerzity.

Výsledkem byla onepage stránka s několika sekcemi a odkazy na důležité stránky hlavního webu spolu s možností podání elektronické přihlášky. Celý projekt vznikl ve velice krátkém čase, řádově během několika dní. Výsledek splnil očekávání zadavatele i nás, že jsme projekt stihli a jsme rádi, že již v nejbližší době spustíme novou verzi webových stránek, která bude vycházet z nové vizuální identity 🤗

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma