Webové stránky sportovního oddílu Gryf Liberec

Tým: Marek Kotrouš, Martin Stehlík, Michaela Gajdošová
Rok: 2022

Liberecký Gryf je plný profesionálních nadšenců, kteří se svou lásku ke sportu snaží předávat dál. Že se jim to skutečně daří, dokazuje i stále narůstající počet členů, kterých je již přes 150. Od těch úplně nejmenších, kteří sotva stojí na nohou až po ty, které už vychovali tak, že jim mohou zdárně sekundovat.

Na úplném začátku jsme si pohráli s redesignem logotypu, které sloužilo jako odrazový můstek pro nové webové stránky. Vycházelo se také z celkem jasné představy klienta, která byla podložena již vytvořenými profi fotografickými materiály od paní Nikol Mansfeldové. Klient měl také zájem provádět si sám základní úpravy na webu, redakční systém WordPress byl tedy nezpochybnitelnou volbou. Web měl být hravý, přehledný a korespondovat s dodanými podklady.

Klientka nám při návrhu webu nechala volnou ruku a díky spoustě kvalitních podkladů jsme si návrh jednotlivých stránek doslova užili 🙂 Původní web klubu běžel také na redakčním systému WordPress, bylo tedy výhodou, že klientka prostředí administrace znala a při přípravě webu si řadu textových korektur již zapracovávala sama, což celkovou komunikaci a tvorbu usnadnilo a výrazně urychlilo. Ještě než se podařilo web spustit, pomáhali jsme získat doménu pod křídla Gryfu, správně nastavit doménové e-maily a klubový portál KIS.

Výsledkem je svěží web, který přesně odráží povahu spolku, sportovní kroužky pro děti. Splnil také očekávání klienta i fanoušků a věříme, že přispěje k šíření povědomí o jednom báječném sportovním oddíle, kde najde útočiště každé dítko prahnoucí po sportu a po tom, být součástí jedné velké sportovní rodiny 👍

„Spolupráce začala tvorbou nových webových stránek pro náš sportovní klub, díky maximální spokojenosti jsme týmu maveb. svěřili kompletní práci na novém logu a také grafiku pro potisk oddílových věcí a tisk billboardů. Vytvořili pro nás nový svěží vzhled online „záležitostí“, který absolutně vystihl, kdo jsme. Maveb nás 100% přesvědčil svou profesionalitou, precizností, kreativitou a zejména ochotou a nadšením s kterým s námi jednali.“

Tereza Reyneltová z Gryf Liberec – Klient agentury maveb
Tereza Reyneltová
Vedoucí oddílu Gryf Liberec
Nové webové stránky pro sportovní oddíl Gryf Liberec
maveb-internetove-stranky-gryf-liberec
Nový web Gryf Liberec
Screen nových webových stránek pro sportovní oddíl Gryf Liberec

Podobné projekty

Můžu nějak pomoci?

Jsem Marek Kotrouš, zakládající člen agentury maveb. Grafickému designu se věnuji mnoho let, během kterých jsem vytvořil ticíce gigabajtů dat, které klientům pomohly na cestě k lepší vizuální komunikaci. Rád poradím a pomohu i vám.

Chcete-li, pište na [email protected] nebo volejte +420 602 200 603

Online konzultace zdarma